tabletky na rast prs titulok

Kedy budú tabletky na rast pŕs konečne fungovať?

Ak premýšľaš, aké tabletky na rast pŕs si vybrať, určite si sa stretla s mnohými produktmi, ktoré sľubujú nárast poprsia. Pri výbere dobrých a cenovo výhodných tabletiek si sa najskôr zamotala do siete odporúčaní, kritiky a opisov produktov.

Nie si si istá, čo je reklamný ťah, a ktorý výrobok ťa prinesie k väčším prsiam? Mnoho žien odradí hlavne to, že neexistuje nezávislý zdroj, ktorý by produkty porovnal, ani žiadna oficiálna – znovu: hlavne nezaujatá- štúdia.  

Možnosť zväčšenia pŕs bez chirurgického zákroku je nepochybne lákavá. Šetrí peniaze a hlavne znižuje riziká spojené s operáciou a hojením. Aj keď sa ženy najčastejšie snažia zväčšiť svoje poprsie cvičením a masážami, najčastejšie sa stane, že celkovo schudnú. Prsia sa nielen že nezväčšia, ale k tomu stratia aj tvar. Ak sa zaujímaš o metódu zväčšenia pŕs, ktorá nie je chirurgická, skús sa rozhliadnuť po strave, ktorá obsahuje látky na zväčšenie pŕs, alebo rovno vyskúšaj tabletky na rast pŕs.

Aký je rozdiel v „diéte“ bohatej na takúto stravu a medzi tabletkami? Je to predovšetkým o pohodlnosti. V KVALITNÝCH tabletkách sú labolatórne vymerané presné hodnoty jednotlivých látok, ktoré musíš denne požívať. V prípade stravy je to oveľa komplikovanejšie, pretože si musíš jedlo navážiť a kombinovať tak, aby si denne dostávala „mix účinných látok“.

 

Sú tabletky na rast pŕs účinné?

 

Najčastejšou otázkou, ktorá sa spája s tabletkami na rast pŕs je nepochybne ich účinnosť.
Tak ako všetky ostatné produkty sú rôzne kvalitné, tak je to aj s tabletkami na väčšie poprsie. Nekvalitné tabletky ti nikdy nezväčšia prsia, pretože im chýbajú látky, ktoré podporujú rast pŕs. Tak je to nielen s tabletkami na rast pŕs, ale aj s tabletkami na chudnutie či výživovými doplnkami.

Produkty na zväčšenie pŕs sa totiž klasifikujú ako kozmetický prípravok a nie farmaceutický výrobok, takže na trhu nie sú tak prísne strážené. Môžeme ich pokojne priradiť ku krémom proti vráskam alebo celulitíde. Niektoré produkty sú doslova vyhodné peniaze. A niektoré pomôžu k dosiahnutiu výsledku.

Ani od krému proti vráskam nečakáš omladenie o desať rokov. Prečo teda ženy očakávajú od tabletiek zväčšenie pŕs o dve čísla? Na trhu sú jednoznačne dostupné účinné tabletky na rast pŕs, je však dôležité zostať so svojimi cieľmi realistické.

 

Ktoré tabletky si teda vybrať?

 

Ak preto dúfaš, že výber najdrahších tabletiek ti prinesie najlepší účinok, žiaľ to nemusí byť úplne tak. Nie všetky drahé tabletky sú aj kvalitné. Výrobca často stavia na mene značky alebo známej tváre, ktorá produkt propaguje. Na tabletky na rast pŕs sa preto musíš pozerať tak, ako by si si preverovala akýkoľvek iný produkt.

Určite si nevyberaj produkt len podľa toho, akú super má reklamu. Na Slovensku alebo v Čechách je pomerne náročné získať objektívne informácie o účinnosti tabletiek. Buď sa dostaneš na stránku predajcu, ktorý produkt, samozrejme, vychvaľuje. Alebo nájdeš roky staré fóra na túto tému, kde úplnosť a správnosť výpovedí nemôžeš posúdiť. Nevieš, či ženy, ktoré produkty kritizujú alebo chvália výrobok správne používali, či ho vlastne vôbec držali v rukách a či im môžeš dôverovať.

 

Preto som vytvorila postup, ako si vyselektovať kvalitný produkt a na nič pritom nezabudnúť.

 

2 roky pred podstúpením plastickej operácie som asi pol roka blúdila v kruhu produktov a ako študentka som nechcela vyhadzovať peniaze za nejaký pekne spropagovaný, no neúčinný výmysel. Trvalo mi celkom dlho, kým som sa zorientovala, a hlavne zistila, aký je rozdiel v produktoch, a na čo je dôležité sústrediť sa. Po pol roku som si vybrala jeden produkt a aj keď som v tej dobe výrazne schudla, prsia sa mi podarilo udržať si.

Ženy, ktoré máte postavu hrušky ako ja pochopia. Vždy ma frustrovalo, že keď som schudla, ako prvé to bolo viditeľné na mojich prsiach. Naopak, zadoček sa držal až do konca 😀

 

Nechcem propagovať produkt, ktorý som si kúpila pred pár rokmi. Chcem vytvoriť postup, ako sa k tomu správnemu produktu dopracovať tak, aby si vedela, čo si si vybrala a sama sa rozhodla pre to, čo ti zapasuje najlepšie.

 

Zloženie tabletiek na rast pŕs je najdôležitejšou informáciou

zloženie tabletiek na rast pŕs
Zloženie. To je to, čo si musíš vždy overiť.

 

Tak schválne. Ako by si si začala ty? Vygoogli si zopár značiek tabletiek na zväčšenie  pŕs na európskom trhu. Tu by som ti priateľsky poradila staviť na dobré zdroje a poctivo preložené stránky do slovenčiny. Ak nájdeš stránku s divokou slovenčinou, prípadne gramatickými chybami, zavri ju. Najskôr sa jedná o snahu týpkov zo zahraničia vymámiť z teba peniaze.

Navyše, ak sa rozhodneš pre európsky či americký produkt, vieš, že musia spĺňať isté normy a máš sa kam obrátiť, ak by ti napríklad, nedodali tovar. Ak si objednáš produkt z pofidérnej stránky, možno po zaslaní peňazí a nedoručení produktu s hrôzou zistíš, že stránka už nefunguje.

Žiaľ, tabletky na rast pŕs sú v kategórii kozmetických prípravkov a nie sú zaradené do Centrálnej databázy farmaceutických produktov. Naozaj sa uisti, že si vyberáš produkty z krajín, kde je všeobecne kladený vysoký dôraz na produkciu kvalitných produktov.

 

Po výbere niekoľkých značiek sa na ich webe preklikaj na informáciu o zložení. Tabletky by mali obsahovať bylinky, alebo výťažky z potravín, ktoré obsahujú fytoestrogény. Fytoestrogény napodobňujú ženský hormón estrogén a stimulujú rast poprsia. Ak tieto látky v zložení nenájdeš, vyraď značku/ produkt zo svojho zoznamu. Čo sa týka zloženia, buď nekompromisná.

Je dôležité čítať zloženie tabletiek a overiť si výrobcu aj na nezávislých stránkach a nie len priamo na stránke výrobcu. Predajcovia ti ponúknu fotografie a príbehy spokojných žien a fotky pred a po. A to je úplne v poriadku. Tvojou úlohou je pozrieť sa napríklad, či niekto nemal po braní lieku zdravotné problémy.

 

 

Nepodceňuj meno výrobcu a krajinu pôvodu

 

Samozrejme, že na Európsky trh sa vo všeobecnosti dostanú len zdraviu nezávadné produkty. V prípade zistenia ich závadnosti sa sťahujú z trhu. V prípade akéhokoľvek závadného produktu vypusteného do voľného obehu na území Európskej Únie by informoval RAPEX.

Je tomu tak nielen pri spotrebných tovaroch ale aj farmaceutickom priemysle, či v potravinárstve. Horšie je to pri online nákupoch mimo Európy, kde sú produkty predávané buď ilegálne, alebo sú normy nastavené tak nízko, že nimi prejde skoro každý výrobok. Smutné je, že väčšinou žiadne regulácie neexistujú a každý si predáva čo chce nezávisle od kvality produktu.

Stav teda na renomovanú značku, prívetivý prítup na infolinke a dostatok VECNÝCH informácií na webe. Uvidíš, že budeš tabletky brať s väčšou úľavou a nič ti nebude brániť tešiť sa na výsledok.

Má to aj inú výhodu. Tabletky na rast pŕs začínajú spravidla zaberať po niekoľkých týždňoch. Ak máš tabletky zo stabilnej firmy, budeš si môcť spokojne doobjednávať ďalšie dávky cez rovnakého dodávateľa. A v prípade otázok si zavoláš na infolinku. Takýto luxus by si s produktom zo zahraničnej stránky nemala.

 

Pozri si aktuálne a nezávislé recenzie a fóra

 

Pamätám si, ako som si založila fórum na otázku, ako si mám zväčšiť prsia. Dostala som asi 50 komentárov od žien a MUŽOV, ktorí okomentovali všetko, len nie moju otázku.

 

A tak som si na fóre s témou na tabletky na rast pŕs prečítala:
– aká som mladá a vidno aké mám priority a hodnoty v živote
– že nič mi nepomôže, len plastika, nech sa už konečne spamätám
– že plastika je tiež svinstvo, nech sa proste zmierim s tým čo mám a nehazardujem so zdravím
– že mužom sa páčia aj malé prsia
– nejaké rady na tabletky na rast pŕs, ktoré jednej žene veľmi pomohli a ešte mi napísala súkromnú správu, aby som si ich kúpila (A nejak mi to prišlo celé podozrivé. Najprv to brala jej kamoška. Nie, vlastne ona to brala. Ona to nepropaguje, ale môžem to objednať aj cez ňu :D)

 

Keď som hľadala informácie na iných fórach – vlastné som už zakladať nechcela, nedočítala som sa oveľa viac. Hlavne, veľa fór je starších, značky produktov nepoznám, pre mňa to nemalo výpovednú hodnotu.

 

Našla som tri hlavné prúdy.

  • Ženy, ktoré tabletky používali a mali na to reálny názor, občas pozitívny, občas negatívny
  • Ženy, ktoré tabletky nepoužívali ale chceli sa informovať a mali záujem o recenzie
  • Ženy, ktoré sa prišli vyblázniť a pohladiť si ego.

Výber toho najlepšieho zo skutočných fóra a diskusií. Pri tomto sa zasmeješ 😊

 

Aj keď mne osobne to veľa nedalo, vygoogli si pár fór a recenzií na internete. Ak sa dozvieš zaujímavé a nové informácie, super. Ak budeš mať podobnú skúsenosť ako ja, povedz si, že si aspoň skúsila urobiť všetko pre to najlepšie rozhoduntie. Tabletky na rast pŕs sú zjavne kontroverznou témou.

Len tak ako chuťovku som povyťahovala pár úplne najskvelejších komentárov na fórach 😊

nazor na tabletky na rast prs
Tento komentár ma potešil, pretože obsahoval značku, zmeraný výsledok a príjemné vyjadrenie názoru 🙂

 

tabletky na rast prs nema rad kazdy
Ak pani nedôveruje príbalovému letáku, tak má asi ťažký život v supermarkete. Ale možno papá len ovocie a zeleninku, lebo tam isto vie, čo vnútri je 🙂

 

tabletky alebo operacia
Viem, aký je to pocit. Síce operáciu neľutujem, ale tiež ma mrzí, že som neinvestovala viac času na vyskúšanie prirodzeného zväčšenia pŕs.

 

Zdravý rozum je viac než tabletky 😀

 

 

Cena by mala odzrkadľovať kvalitu. Skontroluj si záruku vrátenia peňazí

 

Aká je férová cena za tabletky na rast pŕs na Slovensku? Dvojtýždenné balenie stojí plus mínus 25 eur. Jasné, že nájdeš oveľa lacnejšie a aj drahšie produkty. Ja som sa orientovala podľa tých, ktoré spĺňali aspoň certifikát ÚVZSR a informáciu o zložení.

Ak si rovno kúpiš väčšie balenie, tak ako pri každom inom produkte, tabletky ťa v prepočte na jeden deň výjdu lacnejšie. Niektoré značky ti tovar dodajú zadarmo ak si kúpiš dostatočne veľké balenie za XY eur. Ak si však rozhodnutá ísť do toho, logicky mi vychádza, že by si mala zainvestovať a kúpiť si väčšie balenie naraz.

I keď prvý výsledok je garantovaný celkom skoro, biologicky nie je merateľné kedy presne sa zmena objaví u každej ženy. Veď ani pri antibiotikách ti lekár nepovie, po presne koľkých dňoch budeš fit. A tak, ak si kúpiš menšie balenie a nebude fungovať, tak budeš na vážkach, či si ešte máš dokupovať tabletky na rast pŕs, či z rovnakej firmy, či sa na to vykašľať.

Každá procedúra vyžaduje INVESTÍCIU a DISCIPLÍNU. Vydrž to. Kúp si cenovo výhodnjšie väčšie balenie a sľúb si, že dávkovanie budeš dodržiavať. Buď toto alebo plastika pŕs. Je overené, že tabletky na rast pŕs nereagujú na každú ženu. Ale veľmi veľa žien – aj z môjho okolia- dosiahlo zmenu. Buď svedomitá a dodržiavaj pokyny na obale. Iba tak to má význam.

 

Koľko treba minúť na pozorovanie prvého výsledku?

 

Väčšina produktov garantuje prvé zmeny už po týždni či dvoch. To je celkom trúfalé vyhlásenie, pretože je veľmi ťažké si ho naozaj odmerať. Ak prsia naberú objem, ešte sa to nemusí úplne zobraziť v centimetroch. Prsia sa totiž môžu viac zaobliť, spevnieť alebo pomaly sa formovať. Takisto sa môže stať, že keď po zmene tak veľmi túžiš, tak si ju vsugeruješ.

Čo určite vieš je, že prsia nemáš stále rovnaké. Objem sa ti viac alebo menej mení aj počas menštruačného cyklu. Preto si dávaj pozor, aby si bežné naliatie pŕs nepripisovala tabletkám. Osobne by som po dvoch týždňoch nehodnotila, či tabletky zaberajú alebo nie.

Viem, že keď sa tešíš na výsledok, tak odpočítavaš dni do prvých dvoch týždňov, ale radšej nerob unáhlené závery. Zmenu si môžeš odsledovať aj celkom profesionálne, tak aby si vedela, že za ňou stoja tabletky a je reálna. Skús preto:

  • Vydržať aspoň mesiac a prečkať nárast objemu pŕs kvôli menštruácii
  • Odmeraj si prsia
  • Odfoť sa každý týždeň, ale vždy na rovnakom mieste, z rovnakej polohy a pri rovnakom svetle

Ak máš partnera, povedz mu, nech si všíma, či sa tvoje prsia zmenili alebo nie. Je fajn vypočuť si ešte jeden – nezaujatý – názor.

Gratis Report enthüllt:

Fytoestrogény sú malý zázrak z prírody. Prečo by si ich mala čím skôr začať užívať?

Jetzt Trading-News erhalten und zusätzlich GRATIS E-Book herunterladen:One thought to “Kedy budú tabletky na rast pŕs konečne fungovať?”

Pridaj komentár