krém na zväčšenie pŕs nie je vždy účinný

Krém na zväčšenie pŕs: 5 rád ako konečne dosiahneš jeho účinnosť

Uvažuješ nad kúpou dobrého a hlavne účinného krému pre vylepšenie svojho dekoltu? Krém na zväčšenie pŕs ponúka kompromis medzi drahým chirurgickým zákrokom a nosením vypchávok, ktoré je neskutočne obmedzujúce.

Ak si v otázke zdravia nekompromisná a nechceš si ničiť telo silikónmi, alebo zaťažovať svoje orgány tabletkami, môžeš vyskúšať krém na zväčšenie pŕs. Výhodou krému je jeho lokálne použitie. Ako to vlastne funguje?

Kvalitný krém sa aplikuje priamo na pokožku a cez ňu sa následne vstrebáva do krvného obehu. Tým, že si počas nanášania masíruješ prsia, prekrvuješ ich. Krém obsahuje látky extrahované z bylín, ktoré stimulujú rast prsného tkaniva. Oproti tabletkám sa používajú lokálne, a preto nemajú vedľajšie účinky ako priberanie, či zaťaženie organizmu.

Kvalitný krém na prsia môžeš kombinovať s tabletkami, ale nekombinuj rôzne značky. Radšej si kúp všetko od jedného výrobcu. Tabletky a krém na zväčšenie pŕs  od jedného výrobcu sa dopĺňajú. Nenechaj sa však oklamať pofidérnymi predajcami s podivnými marketingovými praktikami, ktoré odradili už mnoho žien a dali tak všetkým krémom na zväčšenie pŕs nelichotivú reputáciu.

Ak aj ty stále bojuješ s otázkou, či a do akej miery sú krémy na zväčšenie poprsia účinné, prečítaj si týchto 5 rád, vďaka ktorým vyťažíš z tvojej kúpy krému na prsia maximum.

 

1. Buď nekompromisná v zložení krému

 

A teraz seriózne. Každý predajca má v záujme krém predať, a tak sa, samozrejme, žiaden z nich objektívne neprizná, že jeho produkt je stratou času a častokrát nemalých peňazí. Zisti si preto o kréme čo najviac. Pomôžu ti články, ktoré porovnávajú účinnosť produktov alebo recenzie na internete.

Pri recenziách a kritike produktov buď trpezlivá, nikdy nevieš, či ženy píšuce takéto recenzie ozaj postupovali podľa návodu. Taktiež 100% prechválený komentár o tom ako krém zväčšil prsia za 2 mesiace o tri čísla bude skôr trápny pokus o marketing.

Zloženie krému na zväčšenie pŕs by mal byť na prírodnej báze a obsahovať bylinky, ktoré sú vedecky potvrdené ako efektívny prostriedok pre zväčšenie poprsia. Buď sú to estrogény alebo bylinky, ktoré zvyšujú produkciu estrogénu v tele.

Krém na zväčšenie prś musí obsahovať fytoestrogény
Nie je krém ako krém. Účinné krémy obsahujú fytoestrogény.

Pri niektorých produktoch sa stretneš s kombináciou krému a tabletiek. Ak nie si v zásade proti tabletkám, takátko kombinácia môže veľmi pozitívne posilniť výsledok.

Ako zistiť, ktoré ingrediencie sa starajú o rast prsného tkaniva? Ako sa nenechať oklamať značkami, ktoré majú atraktívny názov, ale nie sú účinné? Ak nejakú rastlinu vypísanú v ingredienciách nepoznáš, radšej investuj čas a googli. Pri popise rastliny by si mala nájsť informáciu o jej estrogénnych účinkoch.

Ingrediencie sú základ

Medzi najčastejšie rastliny, ktoré majú estrogénny účinok patria:

  • Fenikel (Fennel)
  • Senovka Grécka (Fenugreek)
  • Plody trpazíčej palmičkz (Saw Paletto)
  • Červená ďatelina (Red Clover)
  • Divoký Yam (Wild Yam)
  • Dong Quai
  • Damiana
  • Pueraria Mirifica
  • Benedikt Lekársky (Cnicus)

Viac o niekoľkých z týchto rastlín a spôsoboch prípavy receptov a krémov sa dozvieš v tomto článku o fytoestrogénoch.

Pri krémoch je možné, že nie všetky ingrediencie sú účinné u každej ženy. Preto je výhodné vyhľadať si prípravky, ktoré obsahujú viacej ingrediencií, alebo si pri domácej výrobe skombinovať niekoľko druhov rastlín a užívať ich paralelne.

 

2. Nekupuj automaticky ten najlacnejší krém, nevyplatí sa to

 

Krém na zväčšenie pŕs je výhodnejší ako plastická operácia, za ktorú zaplatíš tisíce eur. Pri plastickej operácii sú síce výsledky okamžite  viditeľné, ani pri tomto procese však chirurg nie je zodpovedný za všetky komplikácie ako zápaly či kapsulárnu kontraktúru. Pred operáciou podpisuješ zmluvu, že si si týchto rizík vedomá. Ak sa ti niečo stane, chirurg ti povie, že si s rizikami bola upovedomená a liečbu si kryješ z vlastného vrecka.

Krém je častým pokusom žien, ktoré uvažujú nad augmentáciou. Ak krém na ženu zaúčinkuje správne, ušetrí jej to tisíce eur na operáciu. Po (nevydarenej) operácii je už neskoro vyskúšať, či by krém účinkoval. Jasné, že nie vždy má žena problém s hormonálnou hladinou alebo nedostatočným nárastom prsného tkaniva. Je to však celkom častá príčina nevyvynutého hrudníka. Napríklad vznik kontraktúry po operácii pŕs je až 5%. Teda 5 žien zo 100 podstúpuje operáciu na vlastné náklady ešte raz.

krém na zväčšenie pŕs je lacnejší ako augmentácia
Krém na zväčšenie pŕs je menšia investícia ako operácia a stojí za to ho vyskúšať ešte pred prípadným zákrokom.

Ak si rozhodnutá a už len riešiš, aký produkt si vybrať, dostala si sa do labyrintu. Nájdeš hrsť divne preložených článkov z angličtiny, fotky pred a po užití krému – s modelkami so silikónmi. Prípadne pekné stránky predajcov, ktorých objektivitou si si nie celkom istá.

Väčšinou na stránkach predajcov nájdeš rôzne veľké balíčky a môžeš si vybrať týždenný, mesačný či niekoľkomesačný balíček. Ak predajca udáva, že prvé zmeny sa objavia po mesiaci, neoplatí sa kupovať najmenší týždenný krém.

Ak budeš trpezlivo postupovať podľa návodu, krém na zväčšenie pŕs svoje účinky skôr či neskôr ukáže. Ak si kúpiš týždenný krém, demotivuje ťa, že nevidíš výsledok a označíš krém za neúčinný. Ak sa rozhodneš kúpiť si väčšie balenie, vždy je cenovo výhodnejšie ako to týždenné a teba to donúti krém dopoužívať.

 

Využitie rovnakých ingrediencí sa nerovná rovnakému spracovaniu

 

Krém na väčšie poprsie by mal obsahovať informáciu o ingredienciách sprístupnenú klientke ešte pred kúpou. Ak predajca nie je ochotný zverejniť túto informáciu, je to veľmi podozrivé, pretože práve zloženie je na produkte najdôležitejšie. Pozor na krémy, ktoré sa nepredávajú na európskom trhu, ale nájdeš ich napríklad na amazone či iných portáloch. Krém môže byť nielen neúčinný, ale môže spôsobiť vyrážky, ekzémy a iné zdravotné komplikácie.

V prípade rastlín použitých ako základné ingrediencie platí, že účinné sú buď len kvety alebo semená z tejto rastliny. Či tam výrobca naseká okrem kvetov aj semien aj listy sa výrobcovi dokazuje ťažko. Ale práve tu platí, že firmy ponúkajúce najlacnejší prípravok neinvestujú do spracovania bylín a krém nie je tak účinný ako jeho konkurencia, ktorá sa drží návodu spracovania.

Spracovanie krémov a kvalita ich ingrediencií sa odrazí na cene. Je, samozrejme, možné, že pri niektorých značkách zaplatíš skôr za meno značky, ako za jej kvalitu. Renomované značky sú – mali by byť-  však garantom kvality. Niektoré produkty dokonca ponúkajú vrátenie peňazí v prípade, že sa účinok nedostavil.

 

3.  Urob si fotky pred, odmeraj sa a zaznač si svoju východiskovú pozíciu

 

Ak si k plnému výstrihu dopomáhaš vypchávkami, a predsa máš v podprsenke aj nejaké to voľné miesto, meranie „od oka“ sa ti nemusí vyplatiť. Počas mesiaca používania krému by si totiž mohla zabudnúť, že máš v podprsenke voľné miesto a svoje plnšie košíčky napriek tomu vyhodnotiť ako neúspech.

Keďže ja som cvičením a diétami urobila z mojich Á-čok len ploché „štvrťky“, rozhodla som sa ísť na plastickú operáciu. Nakoniec som ani tam nemohla mať prsia väčšie ako B, čo mi však bolo oznámené až po operácii. Chcela som mať aspoň C-čka, a preto som riešila plastiku. Keby viem, že mi kvôli nedostatku tkaniva a príliš pevnej pokožky nevložia moju vysnívanú veľkosť, volila by som krém plus tabletky. Teraz je však už neskoro a mrzí ma, že som krém na zväčšenie pŕs nevyskúšala.

Pointa je však v tom, že po operácii a odpuchnutí pŕs po 2 mesiacoch som mala pocit, že však mi to moje prsia ani poriadne nezväčšilo. Kde sú implantáty? 😀 Našťastie som si urobila merania a dostatok fotiek pred operáciou a dosť ma to prekvapilo. Preto viem, že keď si tak rýchlo dokážem zvyknúť na o 2 veľkosti väčšie prsia, postupné zväčšenie pŕs v objeme je asi ešte ľahšie prehliadnuteľné. 

 

Ak krém na zväčšenie pŕs budeš používať niekoľko týždňov, možno sa ti nebude zdať, že by sa ti prsia zmenili. Preto bude najlepšie, ak svoju východiskovú pozíciu zaznačíš na papier. Ešte predtým ako začneš používať krém nezabudni na nasledovné:

 

Zmeraj si svoj hrudník pred začatím používania krému

 

Aby si si bola istá, do akej miery bol krém účinný, zmeraj svoj hrudník ešte pred prvým natretím. Počas prvého mesiaca najskôr neuvidíš rozdiel nárastu pŕs napríklad o jedno celé číslo. Preto si možno nebudeš vedomá, do akej miery ti krém zabral.

Zmeraj a zaznač si nasledovné:

Obvod hrudníka cez prsia – meria sa cez najvystúpenejšie miesto pŕs. Nie vždy sú to bradavky, takže pred meraním sa pozri z boku do zrkadla a urči najvyšší bod, ktorý sa nachádza na tvojom prsníku.

Obvod hrudníka nad prsiami – krajčírskym metrom by si mala prejsť popod pazuchy a ponad prsia.

Obvod hrudníka pod prsiami – obvod nameriame hneď pod prsiami

 

účinky krému treba zmerať
Meraj si prsia buď v podprsenke bez vypchávok, alebo na nahé prsia. Prosím, nie ako táto dáma 😀

 

Pri všetkých troch meraniach by mal meter vodorovne prechádzať rovnobežne s pazuchami, meter dávame dokopy vzadu na chrbte. Najlepšie je teda, ak ťa niekto odmeria, aby si sa vyhla nesprávnym číslam kvôli dýchaniu, otáčaniu sa a nesprávnej polohy. Ak sa predsa len meriaš sama, daj si pozor, aby si bola vystretá a dýchala pravidelne. Meter by nemal byť ani voľný, ani príliš natesno. Mal by presne lemovať pokožku.

Takto si meraj prsia každé dva týždne a zaznač si výsledky.  Týmto spôsobom budeš mať perfektný prehľad o tom, o koľko sa tvoje prsia zväčšili a počas akej dlhej doby.

 

Urob si fotky pred a po

 

Len meranie ti však neodpovie na všetky otázky. Keďže väčšina krémov na zväčšenie pŕs účinkuje aj na pevnosť pŕs a ich celkovú plnosť, nezabudni si urobiť niekoľko fotiek na začiatku, aby si nezabudla na tvar svojich pŕs.

Najlepšie je odfotiť sa v podprsenke, ktorá sa nezväčšuje, nie je elastická a nastavenie ramienok sa neuvoľňuje. Odfoť sa napríklad o zrkadľo spredu a zboku. Ak chceš, môžeš sa odfotiť aj hore bez, taktiež z boku a spredu.

Tip: rob si fotky vždy na rovnakom mieste. Ak sa raz odfotíš za slnečného svetla a raz v kúpeľni pod lampou, svetlo môže úplne skresľovať výsledok.

 

4. Postupuj podľa návodu, nesnaž sa urobiť si skratku

 

Prirodzené zväčšenie pŕs si vyžaduje disciplínu a pravidelnú činnosť počas niekoľkých mesiacov. Samozrejme, poznáme aj rýchly spôsob zväčšenia pŕs, plastiku. Ak však túžiš po prirodzenom poprsí bez skalepla, musíš byť trpezlivá.

Nevynechávaj denný rituál. Uisti sa, že krém denne pôsobí na tvoje prsné tkanivo. Ak budeš vynechávať dni, hladina estrogénov v tele znovu klesne a účinok sa nedostaví. Ak je doba pôsobenie krému 30 minút, neskracuj si ju. Pokožka potrebuje na absorbovanie krému nejaký čas a ak ho zo seba zmiješ skôr, možno sa nestihne absorbovať a prsné tkanivo sa nebude zväčšovať.

Pri dodaní krému na väčšie poprsie si dôkladne prečítaj návod na použitie. Ak si si nie celkom istá, na webovej stránke produktu by si mala nájsť kontaktné údaje. Radšej napíš mail, alebo zavolaj a objasni si dávkovanie a postup nanášania krému.

Zdvojenie dávok alebo času pôsobenia ťa taktiež k plnším prsiam neprinesie skôr. Naopak, hrozí ti predávkovanie a príliš vysoká hladina jednotlivých hormónov. Tak ako si kontroluješ „minimálnu dávku“, tak si dávaj pozor na denné maximum.

 

Nenechaj sa zdemotivovať hejtermi

 

Krém na zväčšenie pŕs je kontroverznou témou
Si zdemotivovaná morom informácií, ktoré si v drvivej väčšine protirečia? Všímaj si zdroje informácií a rady hľadaj medzi riadkami

 

Mnoho žien v diskusiách kritizuje krémy na zväčšenie pŕs, tabletky a iné prirodzené cesty zväčšenia pŕs. Pre ich neúčinnosť však existuje niekoľko vysvetlení. Nie všetky ženy totiž postupujú podľa návodu. Nepravidelné nanášanie krému, vynechanie masáže, odporúčaného cvičenia, či zlá životospráva sa môžu podpísať pod neúspech.

Veľa žien sa začne počas obdobia využívania krému o seba starať. Cvičia, lepšie sa stravujú a schudnú. Potom zistia, že prsia sa im nezväčšili. Avšak možné je, že keby neberú krém na zväčšenie pŕs, prsia by im cvičením ovisli a boli ešte menšie.

 

5. Kombinuj krém na väčšie poprsie so správnou stravou a cvičením

 

Vo všeobecnosti platí, že krém sa nanáša počas masáže a popri používaní krému na zväčšenie pŕs je potrebné pravidelne cviciť. Niektorí výrobcovia ti odporučia denne piť čaje alebo požívať tabletky s estrogénnymi účinkami. Niektoré krémy majú označenú najdlhšiu možnú dobu používania krému bez prestávky. Ak túto dobu prekročíš, riskuješ nahromadenie hormónov vo svojom tele a následné zdravotné problémy.

Masáž je potrebná pre prekrvenie pŕs. Vtedy sa do pŕs dostane aj väčšie množstvo hormónov, ktoré sa starajú o rat prsného tkaniva. Masáž taktiež pomáha olejom a krémom vstrebať sa do pokožky.

Cvičením sa prsia prirodzene spevňujú, telo sa prekrvuje a hladina hormónov sa vyrovnáva. Ak sa snažíš výraznejšie schudnúť, môže to ovplyvniť aj veľkosť tvojich pŕs, hlavne ak máš typ postavy hruška. Vtedy najskôr zhodíš práve z hornej časti tela. Ak cvicíš, aby si si udržala krásne prsia, sústreď sa na cviky, ktoré sú na to vytvorené.

Keď používaš krém na zväčšenie pŕs, nezabudni na rôznorodú stravu plnú vitamínov, prímaj dostatok tekutín. Tieto jedlá síce samotne nespúšťajú rast pŕs, sú však základným stavebným kameňom pre podporu rastu prsného tkaniva. Dopomôcť si môžeš aj inými metódami.

 

Krém na zväčšenie pŕs podpor správnym výberom stravy

 

Aj fitness maniaci si dávajú veľký pozor na to, čo jedia. Je to jednoduché: ak chceš, aby si mala svalnatejšie telo, len cvičenie nestačí. Musíš prijímať dostatok proteínov, vitamínov a sledovať kvalitu svojich jedál. Ak chceš väčšie prsia, tiež ti len krém na zväčšenie pŕs nepomôže. Akákoľvek snaha telesnej zmeny musí byť podporená tomu odpovedajúcou stravou.

K jedlu, ktoré ti pomôže k zdraviu a dostatku tukov na rast tukového tkaniva patrí:

kokosový olej, avokádo, vajcia – sú to mononenasýtené tuky, ktoré udržujú level tukov v tele na tvorbu prsného tkaniva

mandle, gaštany, arašidy a pistácie – sú zdrojom zdravých tukov, bielkovýn a izoflovanov, ktoré sa podobajú estrogénu

brokolica, karfiol, kapusta, ružičkový kel – nemajú síce vysoké hodnoty estrogénov, zato obsahujú látky, ktoré inhibujú produkciu testosterónov. Práve testosteróny spôsobujú spomalenie a zastavenie rastu pŕs.

jablká, jahody, čerešne, pomaranče, slivky – obsahujú látky podobné estrogénom, a tým taktiež podporujú rast prsníkov

mlieko, syr – mliečne produky obsahujú podobné hormóny ako estrogény: progesterón a prolaktin. Prolaktin sa v tele produkuje automaticky, keď žena kojí dieľa, čím sa prsia naplnia a prsné tkanivo rastie.

ustrice, krevety, morské riasy – dary mora obsahujú vysoké množstvo mangánu, ktoré podporujú funkcie hormónov v tele. Mnoho ľudí dokonca verí, že práve správnou reguláciou hormónov v tele je možné dosiahnuť rast pŕs.

 

Nezabúdaj však, že tieto potraviny majú len podporné účinky a ak si vyberáš krém na zväčšenie pŕs, popri jeho používaní sa musíš „vyzbrojiť“ plnohodnotnou stravou. Cvičenie ako také taktiež nezväčšuje prsia, ale prispieva k jeho spevneniu a prekrveniu organizmu v tele.

 

O tom, ako moja sestra testovala krém na zväčšenie pŕs sa dočítaš v tomto článku

 

Ak nevieš, kde je najlepšie objednať si krém na zväčšenie poprsia, tu je niekoľko nápadov na výrobky, ktoré sa predávajú na slovenskom trhu a podľa recenzií majú dobrú povesť. (osobne som krémik neskúšala, ale dala som si námahu vyhľadať a skontrolovať niekoľko krémov, ktoré sú zdravotne nezávadné a majú dobré ohlasy)

Krém na zväčšenie poprsia– ANGELO; tento je drahší, ale má neskutočne dobré ohodnotenia, veľmi rada urobím recenziu, ak ste ho niekto skúsili, píšte mi 🙂

Krém na zväčšenie poprsia Cougar – lacnejšia alternatíva, ktorá je taktiež zdravotne nezávadná

Krém superprsia, ktorý používala aj moja sestra – tento môžeme odporúčať aj z vlastnej skúsenosti 🙂

Gratis Report enthüllt:

Fytoestrogény sú malý zázrak z prírody. Prečo by si ich mala čím skôr začať užívať?

Jetzt Trading-News erhalten und zusätzlich GRATIS E-Book herunterladen:One thought to “Krém na zväčšenie pŕs: 5 rád ako konečne dosiahneš jeho účinnosť”

Pridaj komentár