megaprsia recenzie

Megaprsia recenzie ti nepovedia…: recenzia z vlastnej skúsenosti alebo ako docieliť účinok

Tento príspevok obsahuje moju osobnú skúsenosť a názor na tabletky na zväčšenie pŕs megaprsia. Veľa žien hľadá na megaprsia recenzie, tak som sa rozhodla jednu napísať. Je to moja subjektívna recenzia a pohľad na produkt. Dúfam, že pomôžem všetkým ženám, ktoré sa rozhodujú, či do toho ísť alebo nie 😊

 

Ako som Vám už spomínala, mám za sebou plastickú operáciu. Ešte pred tým, ako som šla na operáciu sme  ja, moja sestra a dve kamarátky skúšali rôzne tabletky na zväčšenie pŕs. Pre plastickú operáciu som sa rozhodla, pretože som chcela mať z polovičných A-čiek plné C-éčka. Avšak sama som zástnakyňou kvalitných prípravkov na zväčšenie pŕs, nakoľko mám s niektorými pozitívnu skúsenosť.

 

Ja osobne som vyskúšala tabletky mega prsia. Bolo to ešte v roku 2017, schválne som sa pozerala, či niečo zmenili na receptúre, ale žiadne zmeny som nevidela. To znamená, že opíšem vlastnú skúsenosť spred roka. Plus, touto témou sa zaoberám veľmi dlho.

 

Prečítala som azda väčšinu fór na slovenskom webe, taktiež som čítala na tabletky, krémy, či konkrétne aj megaprsia recenzie a diskusie. S niečím sa stotožňujem a s niečím nie, takže som sa rozhodla vytvoriť vlastnú recenziu.

 

Prečo som si vybrala megaprsia?

 

Viem, že som vtedy strávila asi dva dni na webe a zisťovala, čo sú to fytoestrogény, ako sa môžu prsia zväčšiť po puberte, čo je klamstvo a čomu veriť. Našla som síce na tabletky megaprsia recenzie, avšak vždy to boli len čiastočné informácia a celkom ma doplietli.

 

Avšak, mala som problém s mojími polovičnými Á-čkami, a preto som bola pre tabletky od začiatku naklonená. Pozitívny prístup je podstatný 😊

 

Výber mal nasledovné kritériá:

 • zákaznícky servis na
 • chcem spoľahlivú známu značku
 • certifikát z Úradu verejného zdravotníctva
 • sprístupnené zloženie produktu
 • jednoduché dávkovanie

 

megaprsia recenzie kritériá
Zoznam mojich kritérií pre výber tabletiek na zväčšenie pŕs.

 

Ktoré balenie som si kúpila? Ako sa tabletky dávkujú?

 

Ja som si objednávala balenie 90 kapsúl, ktoré je určené na 3 týždne používania. Bolo to hlavne preto, že som chcela vedieť, či mi tie tabletky pomôžu alebo nie. Ak by som si kúpila týždňové, možno by som si už ďalšie nedokúpila a nikdy nevedela, či mi to pomôže.

 

Tabletky sa dajú síce kúpiť aj v lekárni, ale keďže žijem v malom meste, radšej som objednávala na nete. Bolo pre mňa dôležité, aby to bolo diskrétne. Balíček som dostala zabalený tak, že vyzeral ako každý iný balík, čo ma potešilo.

 

Denne berieš dokopy 4 tabletky.

2 tabletky ráno a 2 tabletky večer. Tabletky sú také sivé, podlhovasté a bez chuti. Mne sa trochu ťažšie prehĺtali, preto som si vždy vzala viacej vody. Zopár tabletiek som si dala do púzdra do kabelky, takže aj keď som bola vonku, alebo prespala u frajera, mala som ich poruke.

 

megaprsia recenzie dávkovanie
Dávkovanie je super jednoduché. Žiadne počítanie dní či menenie dávok. Veľké plus.

 

POZOR

niektoré megaprsia recenzie ti budú vravieť, že čím viac tabletiek denne vezmeš, tým lepšie. Fytoestrogény tak nefungujú a ak to aj pomôže, nie je to zdravotne overené a nešla by som do toho.

 

Pomohli mi megaprsia?

 

 • Áno. Prečítaj si, čo som popri tom robila a na čo si treba dávať pozor. Každému sa snažím poskytnúť tie isté informácie, ale keďže sa ma na to pýtalo už mnoho kamarátok, zhrniem do do jedného celku. Na iných diskusných fórach som na megaprsia recenzie nenapísala, pretože verím, že je potrebné sa poriadne rozpísať a nie len písať nejaké krátke komenty.

 

Začni používať megaprsia v druhej polovici tvojho menštruačného cyklu

 

Megaprsia treba začať používať v druhej polovici menštruačného cyklu. Takže som si vypočítala, že mám tak okolo 29 medzi dvomi menštruáciami a začala som tabletky používať tak 2 týždne po začatí menštruácii.

 

Čo som robila popri braní tabletiek megaprsia?

 

Zdravo som sa stravovala.

 • Zdravo sa stravujem už roky, takže som nezačala kvôli tabletkám, ale podľa mňa je to dôležitá informácia. Ja jem ovocie a zeleninu, veľa veľa tvarohu, jogurtov a ryby a mäso. Samozrejme aj sladkosti, ale vyhýbam sa mastnému a bielemu pečivu.
 • Po fitku som si dávala bežný proteínový drink, ako žena si rada dodávam bielkoviny do tela, a to asi aj pomohlo pri stavbe pŕs
 • Tabletky som asi na 2 prípady brala úplne svedomite

 

Aj zhrešila

 • Žiaľ som málo spala. Odporúča sa spať asi 8 hodín denne, ja som spala priemerne 6
 • Popri braní tabletiek som aj fajčila, avšak, keďže sa jedná o výživový doplnok, nemalo to na seba žiaden negatívny vplyv

 

Ako fungujú megaprsia a ako fungovali na  mne?

 

Fungujú na základe fytoestrogénov. Sú obsiahnuté v rôznych bylinkách a sú podobné ženskému estrogénu. Ich chemická štruktúra je veľmi podobná. To znamená, že ak má žena v tele nedostatok estrogénov, je možné jej ich takýmto spôsobom dodať.

 

megaprsia recenzie zloženie
Megaprsia majú v zložení mix byliniek, ktoré obsahujú fytoestrogény. Jasné, prehľadné, logické.

 

Keď som začala používať megaprsia, prvé dva týždne som nevidela nič. Mala som menzes, počas toho mi prsia vždy zavodní, takže som to brala ako jasný výsledok vlastných hormónov. Na tretí týždeň si moje prsia „menštruačný“ objem udržali.

 

Som veľmi tenučká, obvod hrudníka mám 72 cm a obvod cez prsia som mala na začiatku 74 cm. No žiadna sláva. Nakoľko som fajčila a do toho veľmi aktívne športovala, chudla som ďalej. Sama mám postavu hrušky, čo znamená, že prsia mi hneď odídu, potom bruško a zadok so stehnami mi ostáva hrubší.

 

Tabletky som brala dokopy 6 týždňov a prsia sa mi dostali na 77 cm, kde mi aj zostali. Veľká zmena to nebola, len 3 cm. Avšak pri tom, že športujem som ani veľký zázrak nečakala. Môžem však potvrdiť, že prsia mi zostali väčšie a naliate.

 

Problém s ovísaním som nemala, takže to posúdiť neviem. Prsia mi zostali na tejto veľkosti až kým som šla na plastiku (po roku). Taktiež som schudla, chvaľabohu, naozaj konečne zo stehien a zadku, ale neviem či kvôli tabletkám, pretože naozaj veľa športujem.

 

Prečo som s tabletkami prestala?

 

Začala mi škola a už som to neriešila. Nakoľko som mala iné priority, upustila som od toho, čo ma dodnes mrzí, lebo som tabletky brala len 6 týždňov. Ľutujem, že som šla na plastiku pred tým, ako som znovu vyskúšala tabletky na zväčšenie pŕs. Možno som nemusela platiť tisíce eur za plastiku ☹

 

Ďalšie dôležité info

 

 1. Fajčenie a ani branie antikoncepcie nie je problém, pretože megaprsia sú výživový doplnok
 2. Ani rozumné pitie alkoholu nie je problém 😊
 3. Niektoré ženy píšu ohľadne produktu megaprsia recenzie, že dodržiavanie dávkovania je otrava, mali by skúsiť
  rekonvalescenciu po plastike. Radšej by som brala tabletky celý život ako vydržať tú bolesť 5 hodín po prebudení z anestézi 😀
 4. Tabletky fungujú len ak ti normálne fungujú vaječníky. Preto ich môžu brať aj ženy v menopauze, ak aj prestali menštruovať. Pre mňa nepotrebná informácia, ale pre istotu ju sem vkladám.
 5. Počas dojčenia radšej tabletky nepoužívaj. Ani sa to nedoporučuje, plus tam sa ti hormóny miešajú a v tomto prípade by si mala nechať svoje telo regulovať prsníky.

 

Dodanie tabletiek megaprsia

 

Dodáva sa buď normálne poštou buď domov, alebo ak nie si doma, balík si vyzdvihneš na pošte.

Môžeš si balík nechať zaslať kuriérom, ktorý si s tebou dohodne dátum doručenia.

Môžeš si balík osobne vyzdvihnúť v Ivanke pri Dunaji, ale tabletky si musíš vopred objednať online

 

Megaprsia si môžeš objednať online na >>> officiálnej stránke

 

Zamyslenie na záver mojej megaprsia recenzie

 

No a čo, že to nezaberá u každej ženy?

 • Koľko žien otehotnelo, aj keď bralo antikoncepciu? Koľkým ľuďom nepomohli tabletky proti bolesti? Čistíš si denne pleť a stále máš akné? Píšeme na fórach o týchto produktoch, že je to podvod? Prečo potom píšu ženy na megaprsia recenzie, že je to podvod?

 

 • Ak to u nejakej ženy nefunguje, asi je to spôsobené tým, že má takú genetiku. Asi nie každej pomôžu estrogény. Ale na tabletkách na zväčšenie pŕs nie je nič nelogické.

 

Takže, vytvorila som takú malú schému, aby som jasne opísala moju cestu za väčšími prsiami:

 

megaprsia recenzie a moja cesta
Najskôr tabletky, neskôr plastika. Ako vidíš, s objemom som to nepreháňala ani pri plastike 🙂

 

Boli to dobre investované peniaze

 • Za plastiku som platila okolo 3000 eur. Za tabletky do 80 eur. Plastika mi zväčšila obvod na 86, teda o 9 cm. Keďže som mala príliš pevnú pokožku na prsiach, väčšie zväčšenie by bolo riskantné.

 

 • Tabletky megaprsia mi zväčšili prsia o 3 cm. Kvôli plastike som bola 3 mesiace odstavená od športu a musela som prestať fajčiť. Popri tabletkách som robila čo som chcela bez riskovania.

 

Mrzí ma, že som šla na plastiku.

 • Fakt som mohla ešte raz vyskúšať brať tabletky dlhodobo. Už mám plastiku, síce bola úspešná, ale implantáty mi i tak nezmäkli a namiesto pekných prirodzených pŕs mám umelú náhradu. Je to stále veľmi pekne urobené, ale i tak by som chcela radšej vlastné veľké prsia.

 

 

Ak ťa moja recenzia oslovila a chceš vyskúšať tie isté tabletky, na oficiálnu stránku predajcu sa dostaneš, keď klikneš na tento link

 

Držím palce a v prípade otázok alebo poznámok nám daj vedieť do komentárov 🙂

3 thoughts to “Megaprsia recenzie ti nepovedia…: recenzia z vlastnej skúsenosti alebo ako docieliť účinok”

Pridaj komentár