pekne prsia triky

Pekné prsia bez plastickej operácie? Máš aj ty pekné prsia?

Pekné prsia sú už od najstarších čias považované za symbol ženskosti a krásy. Preto si ženy odpradávna dávali záležať na tom, aby ich prsia vyzerali čo najlepšie. Aj dnes sa ženy snažia, aby ich prsia priťahovali pohľady pánov a ony sa cítili atraktívne a sebavedomé. Aké prsia sa ale v spoločnosti považujú za pekné?

Ktoré prsia sa považujú za pekné?

 

Pojem krásy je relatívny a každý môže mať iný názor na to, čo je pekné a čo nie. Rovnako je to aj s názorom na to, aké sú to pekné prsia? Veľké? Malé? Prirodzené? Tie po plastike?

pekné prsia sú pružné
Pekné prsia sú hlavne o spokojnosti ich majiteľky 🙂

My ženy máme dojem, že mužom sa na nás páčia čo najväčšie prsia, pretože je to sexi a vzrušujúce. Nie je to ale celkom tak. Prieskumy ukázali, že väčšina mužov dáva prednosť prirodzeným, ale pekne tvarovaným a pevným prsiam.

Ak ste si mysleli, že veľké, okrúhle prsia, ktoré už, už idú vyskočiť z podprsenky sú to, po čom muži bažia, nie je to pravda. Väčšina mužov je dokonca i proti plastickým operáciám, ktoré chcú zväčša podstúpiť ich partnerky v domnienke, že sa im tak budú páčiť viac.

Veru, my ženy sme ochotné ľahnúť si pod chirurgický skalpel len preto, aby bol náš dekolt dokonalejší a plnší. Niekedy je to práve kvôli tomu, aby sme potešili svojho partnera alebo aj seba pekným a plným dekoltom, ktorý sme nikdy nemali alebo sme ho časom stratili.

Inokedy tak zasa robíme kvôli zvýšeniu sebavedomia, ktoré nás trápilo kvôli našej plochej hrudi. Tak či onak, umelé prsia sa tešia obľube u mužov čoraz menej. Pre niektorého muža môžu byť pekné prsia tie, ktoré majú „modelkovské miery a proporcie“ a pre iného sú to zasa prsia jeho manželky, ktoré sú plné mlieka. Žena, ktorá dojčí ich spoločné dieťa je pre neho atraktívna a vôbec mu nevadí, že jej prsia nie sú až také dokonalé.

Mať pekné prsia – možno len také „do ruky“ –  znamená skôr viac prirodzenosti a nežnosti ako nosenie obrovskej záťaže na hrudi, ktorá niekedy pôsobí až neesteticky a vulgárne.

Aj v minulosti priťahovali prsia pozornosť

 

Pevné a pekné tvarované prsia sú to, čo priťahovalo mužské pohľady už v  minulosti. Už v antickom Grécku a Ríme ich muži považovali za veľký dar žien a ženy ich zasa rady vystavovali na obdiv.

Už vtedy ženy ovládali cviky, ktoré im dopomáhali k tomu, aby ich ženské vnady boli pevné a často si ich obmotávali rôznymi látkami, aby počas pohybu pekne držali svoj tvar. Môžeme teda hovoriť o nejakých predchodkyniach podprseniek, ktoré nám slúžia dodnes.

Ako sa dostať k pekným prsiam? Poradím ti ako na to!

 

Odhliadnuc od možností, kedy si necháš prsia upraviť plastickým chirurgom, existujú aj iné cesty. Prečítaj si o jednoduchých a aj menej finančne náročných a zdravotne bezpečnejších postupov, ako docieliť to, že tvoje prsia budú krásne a pevné.

 

Niekoľko dobrý typov a trikov, ako to docieliť, môžeš vyskúšať i v pohodlí domova:

 

Mám pre teba zopár tipov, ktoré tvojim prsiam pomôže dosiahnuť tvoj ideál

 

Aktívne tipy:

 

pekne prsia cvicenim

 

Pri aktívnych tipoch to chce trochu viacej práce, avšak môže to byť aj zábava. Napríklad cvičenie nie je prospešné len pre tvoje prsia, ale aj tvoje celkové zdravie

 

  • masáž – pravidelné masírovanie pŕs podporuje prekrvovanie pokožky a to zlepšuje ich výzor. Stačia jednoduché krúživé pohyby pomocou masážneho mlieka či oleja

 

  • striedavá sprcha – striedanie teplej a studenej vody rovnako prekrví prsia a dodáva im žiadanú pevnosť

 

  • kozmetika – ak chceš pekné prsia, určite nezabúdaj ani na dôležitosť kozmetickej starostlivosti. Po príjemnej striedavej sprche a masáži, využívaj i krémy, mlieka či špeciálne séra, ktoré sú určené práve na oblasť dekoltu. Pokožka na prsiach bude vypnutá, pevná a aj prsia budú vďaka tomu vyzerať pevnejšie a krajšie

 

  • cvičenie – ak túžiš po plnom dekolte, pravidelné špeciálne cviky na spevnenie poprsia by si určite nemali vynechávať. Pozor však na to, že ak chudneš, i tvoje prsia strácajú na hmotnosti a objeme, pretože veľkú časť z nich tvorí práve tuk. Preto ak ich chceš posilniť, určite cvič cviky, ktoré sú na to špeciálne určené. Napríklad :

Cvičenie na vyformovanie a spevnenie prsných svalov

Ako cvičiť prsia: www.lukashavlik.com

8 CVIKŮ PRO PEVNĚJŠÍ ŇADRA

Danča výzva pro pevná prsa

 

Pasívne tipy pre pekné prsia:

 

pekne prsia aj pasivne

 

Ak sa ti do aktívnych bodov veľmi nechce, vyskúšaj aspoň tieto. Výsledok nebude taký rýchly, rokmi sa ti však tvoje prsia poďakujú.

 

  • správna poloha pri spánku – ak ťa trápia nepekné vrásky medzi prsiami, možno za to môže poloha pri spánku. Skús obmedziť spanie na boku a na bruchu a nauč sa skôr spať na chrbte, kedy sú prsia voľné a nevytvárajú sa ani nepekné vrásky

 

  • kvalitná bikini – vybrať si podprsenku či bikini, ktoré sú vhodné práve pre tvoje prsia je základným pravidlom, ktoré by mala ovládať každá žena. Pokiaľ ti podprsenka sedí, nemala by si ju na sebe cítiť a pri pohybe by mala dobre sedieť a „všetko“ držať na mieste tam, kam patrí

 

  • nechaj im aj voľnosť – prsia sú veľmi citlivá časť tela, ktorá je väčšinu času „uväznená“ v nepoddajnej bielizni, ktorá ich pevne drží na svojom mieste. Nechaj ich preto dýchať kedykoľvek je to možné. Po príchode z práce domov odlož podprsenku a dopraj svojim prsiam aspoň trošku voľnosti

 

  • pomôže aj slnko – slnko dodáva potrebný vitamín D, ktorý prospieva aj tvojim prsiam. Neboj sa preto opáliť ich, ale vždy dbaj na to, aby boli chránené kvalitným prípravkom na opaľovanie. Pozor, aby neboli vystavené slnečnému žiareniu príliš dlho, pretože pokožka dekoltu je oveľa citlivejšia ako inde na tele a veľmi rýchlo sa dokáže spáliť. Opálený dekolt vyzerá veľmi pekne a príťažlivo.

 

Pre pekné prsia sa toho dá urobiť veľmi veľa aj bez toho, aby si sa zverili do rúk plastického chirurga. Maj na mysli, že v prvom rade sa musíte cítiť dobre ty sama a tvoje sebavedomie bude viditeľné pre všetkých okolo teba. Ak túžiš po pekných a pevných prsiach, určite sa ti to podarí, ak sa budeš snažiť a budeš sa venovať sama sebe pravidelne.

 

Potom môžeš byť na seba i svoje pekné prsia právom pyšná 🙂

 

One thought to “Pekné prsia bez plastickej operácie? Máš aj ty pekné prsia?”

Pridaj komentár