silikónové prsia

Na čo sa musíš pripraviť, ak sa rozhodneš pre silikónové prsia?

Krásne prsia sú asi to, po čom všetky túžime, no žiaľ, nie každej z nás je dopriate ich mať. Či už nás neobdarila „matka príroda“ alebo sa nám prsia zmenili následkom dojčenia, náhleho chudnutia či z iného dôvodu, niekedy by sme to bez dobrej push-upky nezvládli. Pre niektoré ženy sú riešením silikónové prsia. No urobiť toto rozhodnutie chce odvahu i odhodlanie.

 

Čím si prechádza každá žena pred rozhodnutím dať si urobiť silikónové prsia?

 

Zrkadielko, zrkadielko…

 

rozhodnutie o silikónových prsiach
Pohľady do zrkadla, ktoré sú nám všetkým veľmi dobre známe

 

My ženy sme stvorenia, ktoré majú rady dokonalosť. Či už je to v rámci domácnosti, práce, ale predovšetkým sa samy snažíme vyzerať dokonale. Niekedy to ide jednoducho. Pár žien jednoducho patríš medzi tie šťastné. Sú obdarené skvelou postavou, na ktorú môžu byť právom pyšné a priťahujú obdivné pohľady.  Tie ženy si môžu gratulovať k splnenému snu tisícok iných žien.

 

Väčšina z nás je ale neustále nespokojná a snažíme sa dosiahnuť svoj „ideál krásy“. Priznaj sa, koľkokrát si stála pred zrkadlom a pýtala sa sama seba, či tie šaty vyzerajú na tebe naozaj dobre. Alebo by im pristalo menšie brucho, štíhlejší pás, dlhšie nohy a …a väčšie prsia.

 

Áno.  Medzi časté túžby nás žien patrí aj tá, mať pekné prsia. Niekedy naše rozhodnutie dospeje až k tomu, že sa rozhodneme pre plastickú operáciu. Snívame, že dáme si urobiť silikónové prsia podľa našich vlastných predstáv. Toto rozhodnutie ale nie je také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

 

Chcem silikónové prsia. Čo teraz?

 

Je jasné, že rozhodnutie je na každej žene. Ak si neustále nespokojná s tým, ako vyzeráš a jediné, čo ti chýba ku šťastiu je krásny dekolt, tak to jednoducho urob. Buď si však vedomá toho, že k novým prsiam ťa čaká dlhá cesta. Kým sa na seba budeš spokojne pozerať v zrkadle a obdivovať svoju novú postavu môžu prejsť mesiace. Na čo všetko by si mala myslieť pred tým, ako sa rozhodneš pre tento krok?

 

Dobrý chirurg je na nezaplatenie

 

plastický chirurg na silikónové prsia
Vyber si dobrého chirurga a nielen niekoho s veľkými sľubmi a lacnými službami

Prvé a veľmi dôležité rozhodnutie je vybrať si správnu kliniku a plastického chirurga. Chirurg, ktorý je naozaj odborníkom je nutnosťou. Na Slovensku máš mnoho možností, no je dobré preveriť si jednotlivé kliniky a lekárov.

 

Prečítaj recenzie a skúsenosti pacientiek, ktoré už majú operáciu za sebou. Uvedom, si, že ide predovšetkým o tvoje zdravie a plastická operácia je chirurgický zákrok, ktorý je zásahom do organizmu. Preto sa rozhodni správne, komu zveríš svoje telo na veľkú premenu.

 

 

 

Prečo si chceš dať zväčšiť prsia?

 

Táto zmena by mala byť hlavne kvôli tebe, tvojej spokojnosti a zvýšeniu sebavedomia. Rozhodne by podstúpenie plastickej operácie nemalo byť kvôli tomu, aby si si udržala partnera alebo preto, že aj tvoje kamošky si tým prešli a ty nechceš byť pozadu.

 

Je v poriadku ak ťa kamarátky inšpirujú, nechaj si však dostatok času na premyslenie. Nechaj si to preležať v hlave, prípadne sa poraď s najbližšími. Nech sa z tvojich nových pŕs nestane len výsledok chvíľkového ošiaľu.

 

Financie hrajú podstatnú rolu

 

Aj keď si to možno neuvedomuješ, dať si urobiť silikónové prsia nebude len zásahom na tvojom tele, ale pocíti to aj tvoj finančný rozpočet. Plastické operácie sú aj finančne náročné a pohybujú sa niekde medzi 1500 a 3000 eurami.

 

silikónové prsia stoja peniaze
Silikónové prsia sú drahšie ako len cena plastickej operácie. Pre každý prípad si radšej nachystaj dostatočnú rezervu.

 

Ešte pred tým, ako sa rozhodneš ľahnúť si pod chirurgický nôž si naspor viac ako len sumu za operáciu. K tejto sume pripíš cenu konzultácie, predoperačných vyšetrení a nákladov spojených s uzdravením. Financie budeš potrebovať aj na cestovanie na pravidelné kontroly. To sú všetko položky, s ktorými treba počítať a myslieť na ne pri svojom rozhodovaní.

Megaprsia tabletky obsahujú fytoestrogény, ktoré podporujú prirodzené zväčšenie pŕs.

 

Na čo, bohužiaľ, väčšina žien nemyslí, je nevydarená operácia. Žiaľ, môže sa to stať každej z nás. Buď si istá, že si máš ako zaobstarať dodatočných 1000 – 2000 eur na prípadnú korekciu, či ďalšie náklady. Ak dostaneš zápaľ alebo kontraktúru, silikónové prsia musia ísť von. Všetky náklady si však aj v tomto prípade preplácaš sama.

 

Ako to povedať svojim najbližším?

 

silikónové prsia prediskutovať s rodinou
Rodinné debaty dokážu byť frustrujúce. Priprav sa na rôzne reakcie a choď do toho s chladnou hlavou 🙂

 

Mať nové prsia je často túžbou žien kvôli zvýšeniu sebavedomia. Ženy sa cítia atraktívnejšie a istejšie. Tvoj partner by mal tieto dôvody chápať a stáť pri tebe.  Ak s tým súhlasí, je to fajn, ak nie, určite ti vysvetlí prečo. Čo sa týka ostatnej rodiny, môžeš, ale nemusíš im to oznámiť ešte pred zákrokom. Záleží na tom, aké vzťahy máte.

 

Možno nebudeš chcieť počúvať tisíc dôvodov svojej mamy, prečo by si to určite nemala robiť. Možno len nebudeš chcieť, aby sa o teba zbytočne tvoji blízki obávali. Na oznámenie si zvoľ vhodnú chvíľu a radšej sa s každým porozprávaj osamote. Vyhneš sa tak tomu, že tvoja rodina sa zmocní jedného spoločného názoru a ty sa budeš musieť „obraňovať“.

Megaprsia tabletky obsahujú fytoestrogény, ktoré podporujú prirodzené zväčšenie pŕs.

 

Každému vysvetli, prečo je to pre teba dôležité a akú podporu/ reakciu očakávaš. Ak tvoja rodina nie je nadšená, nechaj im čas. Informuj ich o konzultácii s chirurgom a zdravotných prehliadkach. Silikónové prsia sú stále kontroverzná téma, ak sa však dostatočne pripravíš, tvoje prianie nebude znieť ako tínedžerský výstrelok. Buď zodpovedná a dostatočne si naštuduj detaily operácie.

 

Tak či onak, toto rozhodnutie je len na tebe a keď sa pevne rozhodneš, budú sa musieť tvoji blízki z týmto rozhodnutím stotožniť. Na druhej strane ale cháp aj ich obavy o teba a určite sa s nimi o tom rozprávaj citlivo. Určite nechceš, aby tvoje prsia boli „kameňom sváru“ v rodine či medzi priateľmi.

 

Ak si dávaš prsia len jemne zväčšiť alebo upraviť, nemusíš to hovoriť každému. Veľa ľudí si totižto túto zmenu ani nevšimne. Po zväčšení pŕs buď s outfitmi opatrnejšia a k hlbokým dekoltom prejdi postupne. Tak bude mať aj podozrivá skupina ľudí pocit, že za tvojou premenou stoja hormóny, zmena váhy alebo iné prirodzené zmeny.

 

Pre krásu sa trpí aj v tomto prípade

 

V prípade plastických zákrokov to platí stopercentne. Priprav sa na to, že samotný zákrok je to najľahšie, čo ťa čaká. Pospíš si, a keď sa prebudíš, bude po všetkom… teda z pohľadu chirurgov určite. Tí si svoju prácu urobili na sále, no teraz budeš musieť trošku zabojovať ty.

rekonvalescencia po augmentácii
Rekovalescencia bude bolestivá, ale ak sa dostatočne pripravíš, zvládneš ju o to lepšie

Ak poznáš nejakú ženu, ktorá si silikónové prsia dala spraviť, určite ti spomenula aj to, že po operácii ťa čakajú dosť nepríjemné bolesti. Tie sa dajú v nemocnici vydržať vďaka liekom proti bolesti. No po príchode domov ti môžu problém robiť aj obyčajné a bežné činnosti ako umývanie vlasov či upratovanie.

 

Priprav sa na to, že zo začiatku budeš rada, ak bezbolestne prejdeš na toaletu alebo si niečo zajesť. Spánok len na chrbte a pevne zviazaný hrudník.  Prvé dni budeš potrebovať pomoc druhej osoby. Domáce práce, nákupy, pomoc pri vstávaní. Operácia pŕs je bežná operácia a aj rekonvalescencia bude vyžadovať trochu viac tvojich síl.

 

Neobávj sa. Prežili to tisíce iných žien, tak to určite prežiješ aj ty. Mysli ale na to, že po dňoch bolesti ťa čaká deň „D“, kedy sa konečne môžeš na seba pozrieť v plnej kráse. A ten pohľad určite bude stáť za to.

 

Dať si spraviť silikónové prsia je rozhodnutie na celý život. Keď už si ich dáš urobiť, stanú sa tvojou súčasťou. Preto si treba veľmi dobre zvážiť všetky „pre a proti“  a urobiť správne rozhodnutie.

 

Držím ti palce, aby si sa rozhodla správne 😊

 

2 thoughts to “Na čo sa musíš pripraviť, ak sa rozhodneš pre silikónové prsia?”

Pridaj komentár