O stránke

Dozvi sa o prsiach viac relevantných informácií!

Vieš ako na ženské prsia vplývajú fytoestrogény? Za koľko týždňov ti odpuchnú prsia po operácii pŕs? Prečo by si si mala pravidelne masírovať poprsie? Táto stránka o prsiach ti tieto a iné otázky zodpovie.

Stránka je predovšetkým o ženských prsiach a spôsoboch prirodzeného a operačného zväčšenia pŕs. Nájdeš tu články o objektívnom porovnaní plastických operácií, kliník a produktov. Okrem toho nájdeš praktické rady o výbere podprseniek a produktov pre prsia.

 

Čerpám z vlastných skúseností

o prsiach a plastike
O prsiach z vlastnej skúsenosti.

Ja sama som prednedávnom podstúpila plastickú operáciu pŕs a táto téma ma osobne veľmi zaujíma. Veľmi dlho som sa rozhodovala, či mám podstúpiť plastickú operáciu. Keď som sa o operácii rozhodovala, zistila som, že som našla veľmi málo kvalitných zdrojov, ktoré by mi pomohli. Buď to boli 10 rokov staré diskusie alebo články kliník či predajcov výrobkov na zväčšenie pŕs.

Žiaľ, nechcela som si robiť názor od žien, ktoré plastickú operáciu podstúpili pred 10 rokmi. Chirurgia sa dopredu hýbe míľovými krokmi a za 10 rokov sa veľa vecí zmenilo. Plus, nie všetko, čo som v diskusiách našla bola naozaj pravda.

 

Hovoriť o prsiach by nemalo byť tabu

 

Nájsť kvalitné zdroje na Slovenskom a Českom webe je veľmi ťažké. O prsiach sa síce píše, ale je veľmi málo stránok, ktoré majú skutočnú vecnú hodnotu. Mrzí ma, že téma prsia je na Slovensku ešte stále vnímaná… celkom úzkoprso 🙂

Väčšinu informácií som teda získala zo zahraničných textov. Zistila som, že na zväčšenie pŕs – chirurgické ako aj neinvazívne- sa v zahraničí vykonávajú veľmi zaujímavé štúdie. Zahraničie je v tejto oblasti dosť popredu a na Slovensku sú bežné zahraničné praktiky ešte stále neznáme.

Žiaľ nie každá operačná metóda a typ implantátu sú aplikovateľné na Slovensko. Oproti zahraničiu máme slabšie technické vybavenie a naši chirurgovia mnoho bežných zahraničných zákrokov nepraktizujú. Okrem plastickej operácie som našla neskutočné množstvo zaujímavých spôsobov ako si zväčšiť prsia. Mojou prioritou je však referovať len o takých, ktoré som buď sama skúsila, skúsil niekto z môjho okolia alebo som našla dôveryhodnú štúdiu, ktorá metódu potvrdila.

 

Keď o prsiach, tak objektívne

 

Stránky kliník síce tiež obsahujú články na rôzne témy, avšak predsa len sú to články písané tak, aby sa žena rozhodla práve pre ich kliniku. Hľadala som však objektívne informácie. Také, ktoré mi predstavia nielen všeobecné pozitíva, ale aj negatíva ale aj skutočné skúsenosti skutočných žien.

Rozhodla som sa preto zozbierať čo najviac kvalitných informácií a vytvoriť kvalitné a PRAVDIVÉ články. Taktiež som spracovala mnoho svojich vlastných otázok ako aj otázok mojich známych. Väčšinu žien trápia tie isté otázky o prsiach. Ale predajcovia produktov sa snažia v prvom rade produkt predať a nie nájsť riešenie pre normálne ženy.

o prsiach sa môžeš porozprávať nielen s chirurgom, mal by ti poradiť aj gynekológ a všeobecný lekár
o silikónových implantátoch a o prsiach sa môžeme porozprávať s chirurgom na klinike, ale doma si ešte zisťujeme „druhý názor“

V článkoch na stránke nájdeš veľa detailných informácií o plastickej operácii, o alternatívach zväčšenia poprsia a všetko, čo je potrebné pre zdravé, krásne prsia. Pri každej téme čerpám buď z reálne uskutočnených štúdií, vedeckých časopisov, z prác odborníkov alebo spracovávam skúsenosti žien, ktoré buď šli na plastiku pŕs alebo vyskúšali produkty na zväčšenie pŕs.

Veľké prsia sú snom mnohých žien a tento sen by mal byť braný seriózne tak ako každá iná túžba.

Dúfam, že sa ti táto stránka bude páčiť a aj ty nájdeš motiváciu ku krajším a zdravším prsiam. Snáď pomôžem aj tebe, aby si sa cítila lepšie vo vlastnej koži. Budem ti vďačná, keď mi tvoje nápady a otázky ohľadom zväčšenia pŕs -a o prsiach všeobecne – napíšeš priamo do komentárov.

 

 

Vitaj na stránke 🙂

Získaj e-knihu ZADARMO

Získaj e-knihu o Fytoestrogénoch a ich benefitoch, ktoré by si mala vyskúšať aj ty. Knihu získaš úplne ZADARMO!
Tvoj e-mail
Bez spamu. Emailová adresa nebude nikde zverejňovaná.