superprsia recenzia

Superprsia recenzie: toto ma šokovalo!

Ako som už opísala v recenzii na megaprsia, moja sestra, dve kamošky a ja sme sa rozhodli vyskúšať tabletky na rast pŕs. Aby sme mali čo najväčšiu šancu nájsť tie najlepšie tabletky na trhu, každá z nás skúšala nejaké iné. Ja som mala megaprsia a moja sestra mala superprsia. (Keďže sme predsa len dve rozdielne ženy, NECHCEM porovnávať tieto dvoje tabletky. Mojej skúsenosti megaprsia som venovala celý článok TU.)

 

Späť do sestrinej superprsia recenzie😊

 

Keďže ma sestra poprosila o anonymitu, povedzme, že sa volá Lenka. Čo však nezamlčím je, že v roku 2017, keď začala brať tabletky mala 30 rokov. Jej miery boli: cez hrudník- 77 cm, cez prsia 87cm. Ak si pozrieš tabuľku veľkostí podprseniek zistíš, že nemala ani plné Á-čka. Moja sestra, tak ako ja má postavu tvaru hrušky, čo znamená, že kým máme pevnejšie stehná a zadok, náš driek, a žiaľ, aj prsia sú drobnejšie.

 

Čo ju pri superprsiach šokovalo a ako to napokon zvládla? (Článok nie je celkom písaný mojím štýlom, kopírovala som veľa vecí tak, ako mi ich pre tento článok sestra spísala.)

 

Prečo práve superprsia?

 

Lenka sa pre superprsia rozhodla, pretože sú na trhu najdlhšie, vtedy to bolo už 7 rokov. Je certifikovaný Úradom verejného zdravotníctva SR. Lenka mala neskutočne bolestivú menštruáciu, kedy mesiac čo mesiac preležala v poseli s ibalginom a na pn-ke. Čo sa Lenke obzvlášť páčilo, je že super prsia tabletky ponúkajú aj superprsia krém priamo v balíčku. (Sestra trpí trošku paranojou, že keď má už po 30- tke, musí sa o svoju pleť starať oveľa viac.)

 

Lenka si nechala priviezť tabletky kuriérom. Ešte sa dalo aj poštou, čo bolo tiež platené, alebo osobným odberom, čo by bolo zadarmo. Odber je však vo Vrútkach, tie sa nachádzajú pri Martine, a to sa nám nikomu nechcelo riešiť. 🙂

 

Zloženie ju presvedčilo. Tabletky obsahujú bylinky nielen na väčšie prsia

 

Veľa žien trápia také tie babské problémy s nafúknutým bruškom, menštruačné problémy, zničené vlasy, alebo akné. Lenka mala posledné roky problém s nafukovaním a bolestivou menštruáciou. Preto chcela skúsiť superprsia. Ak jej totiž nepomôžu na prsia, možno budú mať dobrý vplyv na to ostatné.

 

Superprsia totiž obsahujú 3 skupiny byliniek, ktoré pomáhajú na rast a spevnenie pŕs, trávenie a štíhlu líniu a aj na pravidelný cyklus a menej bolestivú menštruáciu. Bylinky, ktoré majú pôsobiť na rast pŕs obsahujú fytoestrogény. Tie sú veľmi podobné ženskému hormónu estrogénu, a preto dokážu podporiť rast pŕs aj po puberte.

 

superprsia zloženie
Superprsia obsahujú bylinky na zväčšenie pŕs, zlepšenie trávenia a menštruačného cyklu.

 

Lenke sa páčilo, že na stránke super prsia je rozpísaná aj gramáž na tieto bylinky. Síce sa nikde nepíše, aká je odporúčaná hmotnosť pre príjem jednotlivých byliniek, je dôležité vedieť, že tie bylinky majú v tabletkách dosť vysoké zastúpenie. A ako som už písala v článku o receptoch z týchto rastlín, niekedy je dôležité využiť koreň, inokedy semená. A to je pod tabuľkou na stránke superprsia aj naozaj rozpísané. Zloženie tabletiek získava výbornú prehľadnosť a človek vie, čo kupuje.

 

Dávkovanie superprsia si vyžaduje disciplínu

 

Superprsia sa majú brať trikrát denne po jednej tablete:

 

  • jedna tabletka ráno + zapijeme plným pohárom vody
  • druhá tabletka po obede + zapijeme plným pohárom vody
  • tretia tabletka na večer + zapijeme plným pohárom vody

 

Na to, aby tabletky dlhodobo pôsobili, by sa mali brať aspoň 2 mesiace (najlepšie 210 tabletiek, ktoré berieš 70 dní).

 

Po dobratí tabletiek treba počkať 6 mesiacov a zasa používať tabletky jeden mesiac (90 tabletiek).

 

Keďže Lenka ide do všetkého zhurta, kúpila si to najväčšie balenie so 180 tabletkami a 60 ml krémom Superprsia. Keďže predajca má dobre nastavenú akciu, tabletky spolu s krémom ju vyšli len na niečo vyše 50 centov na deň! (A to sme ani nerátali, že dostala aj krémik za vyše 10 eur už v cene).

 

Lenka začala brať tabletky v máji. Čo ju trochu limitovalo, bolo že si v práci občas zabudla dať hneď po obede tabletku a dávala si ju až podvečer. Tú večernú si potom dávala až úplne pred spaním.

 

Krém superprsia nás všetky šokoval

 

 

Krém mala Lenka nanášať na prsia 2 krsuperprsia krémát denne. Vmasírovať krúživými pohybmi, vynechať okolie bradaviek, nechať si krém zaschnúť a to je všetko. Predstava, že si musí prsia masírovať dvakrát za deň bola pre Lenku asi najväčšia otrava.

 

KRÉMIK NA PRSIA

 

Čo ju však šokovalo, bola skvelá konzistencia, príjemná vôňa a masírovanie ju začalo baviť. Neviem, nakoľko to bolo subjektívne, ale keď sme si od Lenky krémik zapožičali, bol fakt veľmi príjemný. Nemala som pocit, že by mi lepkavo zaschol, alebo bol príliš mastný.

 

Úplne skvelo sa vstrebal a ani nezašpinil podprsenku. Lenka mala po používaní krému oveľa jemnejšiu kožu na prsiach a ako ona tvrdí, pokožka na vrchnej strane pŕs sa vypla aj napriek tomu, že ju pred užívaním mala trošičku ovisnutú. Síce za to možno môže vďačiť tabletkám, krémik sa rozhodla používať aj po dobraní tabletiek a používala ho raz denne ako nočný krémik na prsia.

 

Po dvoch mesiacoch plus 5,5 centimetra, po dobratí tabletiek 4 cm

 

U Lenky to bolo úplne inak ako u mňa. Jej sa podľa jej slov začali zväčšovať prsia už po 4 dňoch, a po týždni mala aj namerané prsia väčšie o 1,5 cm!

Lenka sa po dvoch mesiacoch dostala z 87 cm cez prsia na 92,5 cm, čo už bol košíček podprsenky veľkosť C! Lenka bola v dávkovaní svedomitá, až na to, že občas si zabudla vziať poobednú tabletku načas. Športovala, avšak len 1-2 krát do týždňa a aj keď bola na dvoch svadbách a mala stres v práci, pribrala asi len 1-1,5 kg. Ako sama tvrdí, sama bola prekvapená, pretože mala skôr prejedacie sa obdobie a nejak sa to na nej neodzrkadlilo.

Lenka síce berie tabletky každých 6 mesiacov, ten jeden mesiac, kedy berie tabletky sa jej prsia vždy trochu zväčšia, ale po dobratí tabletiek za pár dní spadne naspäť na 91 – 93 centimetrov.

 

Výsledné hodnotenie superprsia

 

SUPER ♥ 

Tabletky naozaj fungujú!!! 4 cm, ktoré zostali aj po braní tabletiek sú skvelou odmenou za disciplínu

 

SUPER ♥ 

Predajca zverejnil všetko, čo obsahujú, gramy a tabletky sú aj certifikované ÚVZ SR

 

SUPER ♥ 

To, že sa tabletky predávajú priamo s krémom to človeka donúti brať oboje

 

SUPER ♥ 

Ten krémik je úplne skvelý, používam ho aj po dobraní tabletiek. Krémik zjemní pokožku na prsiach

 

SUPER ♥ 

Tabletky rozjasnia pleť (v tomto prípade na tvári a chrbte)

 

ŠKODA ⊗ 

Na dávkovanie 3 krát za deň sa dalo zvyknúť, bolo by však lepšie keby sa dávkovalo len dva krát do dňa.

 

ŠKODA ⊗

Žiaľ, tabletky na bolestivú menštruáciu nezabrali 🙁

 

Skóre

 

superprsia vysledok v prsiach
Takto sa Lenke počas brania tabletiek skutočne zväčšili prsia

 

 

 

 

 

 

 

2 thoughts to “Superprsia recenzie: toto ma šokovalo!”

Pridaj komentár