väčšie prsia problémy

Väčšie prsia znamenajú problémy, ktoré ti kamoška s menšou hruďou neverí

Každá z nás by chcela mať krásny a plný dekolt, ktorý by mohla vystavovať na obdiv. Je to fantastické, keď si môžeš obliecť hocičo a šaty pekne lemujú tvoju krásnu ženskú postavu a prsia sa v oblečení pekne vynímajú. Toto je aspoň predstava väčšiny žien, ktoré túžia po krásnych a ženských tvaroch, pretože si myslia, že mať väčšie prsia, je výhodou. No, ale pravda niekedy môže byť aj niekde inde.

 

Keď ti tvoje prednosti spôsobujú problémy

 

vasie prsia su neprijemne
Keď sexy obtiahnuté oblečenie vyzerá vulgárne a nie sexy…

Ženy s väčšími prsiami veľmi dobre vedia, že to, že ich majú, nie je vždy len výhodou. Často už v puberte, kedy sa prsia začnú zaokrúhľovať trpia mnohé dievčatá, ktoré majú prednosti väčšie ako ich rovesníčky tým, že si ich všetci viac všímajú a nie je im to príjemné.

 

Podobné je to aj v dospelosti. No veď si len predstav, ako by ti bolo, keby ti niekto namiesto do očí stále pozeral do výstrihu. Vrcholom drzosti je, ak sa dotyčný prizná, že tvoje prsia sú také veľké, že jednoducho priťahujú pohľady. Takéto a podobné nevkusné reči a žarty si ženy s veľkými prsiami užívajú skoro na dennom poriadku. Nie je príjemné dostať „nálepku“ – „tá s veľkými prsiami“.

 

 

Veď mne nič nesedí!

 

väčšie prsia a nakupovanie
Nakupovanie online s plným dekoltom nie je taká sranda ako si myslíš. Oblečenie je buď príliš obtiahnuté, výstrih hlboký, alebo si ani len nezapneš gombíky na blúzke

 

Predstav si nakupovanie oblečenia. Pre väčšinu z nás je to spôsob, ako si užiť pekný deň, no pre ženy s väčším poprsím nočná mora. Nie všetko, čo sa ti páči, ti totiž musí naozaj sedieť. Obľúbené a trendy košele, na ktorých gombíky už, už odlietajú kvôli tvojmu „napratanému“ dekoltu naozaj nie sú veľmi príťažlivé. Nehovoriac o tom, že sa prsia do niektorých kúskov jednoducho nezmestia, a to ti na sebavedomí určite nepridá.

 

Myslíš si, že nákup podprsenky je pre každú ženu jednoduchý? Tak to teda určite nie! Len ženy s veľkými prsiami veľmi dobre vedia, koľko námahy, času a prechodených obchodov so spodnou bielizňou ich stojí nákup vhodnej podprsenky, ktorá by im vyhovovala. Väčšina podprseniek pre väčšie prsia totiž vyzerá ako „pre babičky“, veľké a neforemné košíky bez výstuže, ktoré prsia nedržia tak, ako majú, naozaj nevyzerajú veľmi vábne. Nehovoriac o tom, že sa ramienka bolestivo zarezávajú do pliec.

 

Letné horúčavy i šport dajú poriadne zabrať

 

Leto je pre ženy s väčšími prsiami tiež kapitola sama o seba. Veľmi nepríjemné je neustále potenie a keďže sa prsia často dotýkajú spodnej časti hrudníka, pokožka nedýcha a často sa objavujú nepríjemné a bolestivé zapareniny a vyrážky, ktoré sa len ťažko hoja. Pomáhajú krémy, ktoré pokožku trochu upokoja, ale diskomfort, ktorý žena pociťuje je naozaj veľmi nepríjemný.

 

Rada športuješ? To je skvelé. Ale pokiaľ máš väčšie prsia, je aj táto činnosť dosť veľkým problémom. Nie je veľmi príjemné, dokonca to býva niekedy až bolestivé, keď prsia pri športovaní nekontrolovateľne „poskakujú“. Na šport bez kvalitnej športovej podprsenky preto zabudni. Len tá udrží „všetko na svojom mieste“, a až potom sa môžeš pustiť do svojho obľúbeného športového vyžitia.

 

Väčšie prsia sú aj zdravotným problémom

 

Tie ženy, ktoré sú obdarované väčšími prednosťami nezriedka trpia i zdravotnými problémami.

väčšie prsia spôsobujú bolesť chrbta
Bolesť chrbta je oveľa nepríjemnejšia s väčšími prsiami. Väčšinou úplne neodíde, ani keď žena cvič

Najčastejšie sú to bolesti chrbta, šije, krku či ramien. Prsia predstavujú pre chrbticu záťaž, ktorú nemôžeš len tak jednoducho odložiť a nechať doma, keď sa ti nehodia.

 

 

Problém ti môže spôsobovať aj nájdenie si dobrej polohy na spánok. Časté bolesti a nepohodlie môžeš riešiť cvičením a spevňovaním chrbtového svalstva, aby tvoja chrbtica mala väčšiu oporu pre nosenie záťaže, ktorú pre ňu prsia predstavujú.

 

Život s väčšími prsiami nie je jednoduchý

 

Aj keď po nich mnohé túžime, život s väčšími prsiami naozaj predstavuje aj veľa odriekania a nepríjemností. Celkový komfort života sa mení, keď máte neustále na sebe záťaž, ktorá niekedy naozaj viac prekáža ako teší. Prispôsobovať im musíte oblečenie, doplnky a život ako taký.

 

väčšie prsia sú nepohodlné
Randenie s výstrihom nie je vždy jasnou výhrou 🙂

 

Ak ti niekedy tvoje kamarátky závidia tvoje prednosti, pretože priťahuješ pohľady mužov, skús im vysvetliť  a opísať, čo všetko musíš riešiť, aby si bola v pohode. Niekedy už len obyčajné stravovanie môže predstavovať problém. No len si predstav situáciu, kedy na spoločnom obede či dokonca romantickej večeri padajú omrvinky či nebodaj väčšie kúsky jedla priamo do výstrihu. Nevábna predstava, že? Možno je to ťažko uveriteľné, ale pochopí len tá, ktorá si to sama zažíva.

 

Mať veľké prsia je fajn, ale iba dovtedy, kým pre teba nepredstavujú viac problémov a zdravotných komplikácií ako potešenia.

Leave a Reply