veľkosť pŕs vďaka MSM zväčšenie a spevnenie

Ovplyvňuje MSM veľkosť pŕs? Mala by ho brať každá žena!

Jeho celý názov je metylsulfonylmetán a poznáme ho aj ako organickú zlúčeninu síry, ktorá v ňom zastáva približne 35% podiel. Bežne sa nachádza v ľudskom tele, ako aj v potravinách, ktoré pravidelne konzumujeme. V najväčšom množstve ju nájdeme v mäse, mliečnych produktoch a zelenine. Okrem vplyvu na veľkosť pŕs sa pýši aj inými kvalitami.

Jeho najväčšími pozitívami je boj proti astme a zvýšenie výkonu dôležitých životných funkcií. Síra sa nachádza v aminokyselinách, ktoré sú základnou stavebnou jednotkou proteínov. MSM sa dá získať z potravín alebo z náhrady stravy. V súčasnosti sa teší obľube širokého spektra žien, ktoré už roky využívajú jeho priaznivé účinky.

MSM zlepšuje kvalitu kostí, používa sa aj ako prevencia artritídy a osterporózy. Odporúča sa hlavne ženám, ktoré majú tieto ochorenia v rodine. Ďalej redukuje bolesť a opuchy, zlepšuje cirkuláciu krvi a vitalitu buniek v tele. Vďaka vysokému podielu kolagénu a keratínu MSM zlepšuje kvalitu vlasov. Kolagén a keratín navyše vyživujú nechty a dodávajú im silu a dostatočnú tvrdosť. Na trhu je dostupných mnoho krémov a šampónov s keratínom a kolagénom, avšak vnútorné použitie zaručuje rovnomerné vyživenie celého tela narozdiel od lokálnej aplikácii.

 

MSM môže byť viac ako len kozmetický prípravok

 

 

zväčšiť veľkosť pŕs plus boj proti rakovine prsníka
Včasná diagnostika rakoviny prsníkov môže zachrániť život. Prevencia proti vzniku rakoviny ťa ochráni pred bojom o život.

 

Posledné štúdie dokazujú spomalenie vývinu rakoviny ako u zvierat tak aj u človeka. Jedná sa o veľmi agresívny typ rakoviny prsníka. Žiaľ, zaznamenáva jednu z najvyšších mier úmrtí žien spomedzi všetkých ostatných typov rakoviny. Štúdia z roku 2012 skúmala práve zníženie životaschopnosti rakovinových buniek prsníka. Štúdia dokonca našla priamu úmernosť medzi výškou dávky a úspešnosti boja proti rakovine. O štúdii si môžeš prečítať TU.

Kde sa dá MSM nájsť? Buď v prírode, a to v čerstvom ovocí či zelenine, dokonca v dažďovej vode a nespracovanom mlieku. Varenie ničí obsah síry v strave, a preto siaha mnoho žien po dodatočných suplementoch. Odporúčaná dávka je 2 až 10 gramov na deň. Po 3 gramoch denne sa dokáže telo viditeľne lepšie zotaviť z tréningu s váhami.

 

Ako dokáže MSM zväčšiť veľkosť pŕs?

 

Stojí za tým veda alebo je MSM šikovný marketingový ťah? Vie MSM ovplyvniť veľkosť pŕs a do akej miery je možné počítať s nárastom objemu? Ako to už býva zvykom, štúdie týkajúce sa mimooperačného zväčšenia pŕs nikdy nie sú dotiahnuté do konca. Je to veľká škoda, pretože je potom náročné zaručiť sa za niečo vedecky neoverené.

Vedecky nedostatočne potvrdenými hypotézami je obah kolagénu a keratínu v organickej síre. Veľmi pravdepodobné je, že samotné MSM veľkosť pŕs neovplyvní a ženám, ktoré svoju veľkosť pŕs nezväčšili chýbal vitamín C.

Ale problematika zväčšenia pŕs nie je jediná, ktorej sa venuje nedostatok pozornosti. Tomu je tak aj v prípade krémov proti celulitíde, krémov proti vráskam a iných beauty sér.

MSM sa bežne nachádza v ovocí a zelenine, ktorú by sme mali konzumovať denne aspoň v 5 dávkach. Väčšinu z nášho jedálnička však tvoria spracované produkty a nie zdravá strava. Jednoduchým riešením je MSM v prášku, náročnejším riešením je úprava jedálnička bohatá na ovocie, zeleninu a ryby.

 

Môže byť MSM pre ženu nebezpečné?

 

predávkovanie sa prostriedkom na zväčšenie veľkosti pŕs
Predávkovanie z MSM je prakticky nemožné.

 

Po vypuknutí trendu v braní prášku MSM v rozmedzí od 8 do 15 gramov denne sa mnohé začali pýtať: je MSM nebezpečné? Podľa poznatkov modernej medicíny sa žiadne nepriaznivé účinky brania MSM nepotvrdili.

Ak vyhľadávaš MSM pre jeho iné zdravotné účinky a svoju veľkosť pŕs nepotrebuješ zväčšiť, možno MSM nebudeš môcť brať. Veľa žien, ktoré si nárast pŕs neželá, ale chceli by zlepšiť kvalitu svojich vlasov a nechtov, alebo sú športovkyne sa MSM zriekli.

MSM totiž pôsobí v miestach, v ktorých je tkanivo v ľudskom tele najviac poškodené. Ak sú to prsia, výsledkom je ich nárast a spevnenie. MSM je pre niektoré ženy len dočasné, iným ženám nárast zostáva. V súčasnosti prebiehajú štúdie, ktoré by mali pochopiť, v čom spočíva rozdiel v odlišnom správaní rovnakého užívania.

Avšak MSM sa netreba obávať, pretože predávkovanie sa ho je prakticky nemožné. Či už chceš zlepšiť kvalitu tvojich kostí, vlasov, nechtov či veľkosť pŕs, nemusíš sa obávať, že by si si týmto produktom uškodila.

 

Ako prijať viac MSM počas dňa?

 

MSM sa prirodzene nachádza v čerstvom ovocí a zelenine. Ak tie veľmi neobľubuješ, ešte stále si môžeš vybrať spomedzi desiatok MSM suplementov na trhu. Odporúčam ti, aby si si vybrala len kvalitné značky s dobrou povesťou aj za cenu vyššej investície. Ak si vyberieš lacnejšiu alternatívu, riskuješ pichanie v hrudi, zvracanie a nepríjemný pocit v črevnom ústrojenstve.

Podobné vedľajšie účinky vyvolali MSM prášky z Číny, ktoré sú síce stiahnuté z trhu, avšak nie je možné zaručiť zdravotnú nezávadnosť každého produktu, hlavne ak sa jedná o online nákup zo zahraničia.

 

Veľkosť pŕs je potrebné ovplyvňovať postupne a začať v malých dávkach

 

Na začiatku to s MSM nepreháňaj. Môžeš začať s polovicou čajovej lyžičky a pohárom vody. Skús brať MSM s vitamínom C, buď v tabletkách, prášku alebo strave bohatej na C-éčko. Postupne dávku môžeš zvyšovať. Odporúčaná dávka sa pohybuje od 3 až po 20 gramov denne, čo ti ponúka veľký priestor na experimentovanie.

Ak sa chystáš používať dlhodobo, určite ťa poteší, že MSM nemusíš rozpúšťať len vo vode. Môžeš ho pridať aj do smoothies alebo mlieka. Športovci ho raz denne príjímajú namiesto proteínových nápojov, pretože pomáhajú rýchlejšiemu zotaveniu sa po cvičení.

 

zmena veľkosti pŕs pomaly
Športovať, cítiť sa dobre a zväčšiť veľkosť pŕs? MSM dokazuje, že sa to dá!

 

Je prakticky jedno do čoho si prášok zamiešaš, ale určite ti príde prirodzenejšie ho zamiešať do jedla ako ho vždy len nudne zalievať vodou 😊

One thought to “Ovplyvňuje MSM veľkosť pŕs? Mala by ho brať každá žena!”

Pridaj komentár